Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Жанри: Рок

Склад: Сергій Танчинець — вокал, фронт-мен
Олександр Адаменко — бас-гітара
Олексій Бережний — ударні
Андрій Радько — гітара
Ігор Рибар — гітара

alt=

Дискографія

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Листопад
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - #Хочеш

Інформація відсутня.

Інформація

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ (англ. Without Limits) — український рок-гурт, що розпочав свою діяльність із Мукачева (Закарпаття) у 1999 році.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
– відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. У репертуарі гурту є пісні українською, а також англійською та російською мовами.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ розпочали виступати в закарпатському місті Мукачево в 1999-му році. З того часу гурт випустив 4 студійних альбоми: “Underground”, “#DИХАЮТОБОЮ”, “5 хвилин” та “Буду з тобою!”. З презентацією останнього гурт знаходиться в турі в понад 100 містах України. Тур завершиться 18 грудня великим концертом в Київському Палаці Спорту.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ довго йшли до успіху, а в 2016 році гурт взяв участь у популярному шоу Х-фактор 7 на СТБ. Останнім часом гурт стрімко набирає обертів: повні зали в Києві та по всій Україні.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ один з небагатьох українських альтернативних гуртів, які збирають мільйонні перегляди на YouTube! Всі кліпи останніх років давно перетнули відмітку 1 000 000 переглядів.

Кожен виступ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.