Дискографія

Jerry Heil - #РЕЦЕПТ_САЛАТА_НЄВЄСТА. Відео
Jerry Heil - Я Яна. Альбом
Jerry Heil - #Вільна_каса
Jerry Heil - #Натверкай. Lyric відео
Jerry Heil - #ОХРАНА_ОТМЄНА. Lyric відео
Jerry Heil - Вічність (Новорічна)
Jerry Heil – Постіль. Відео
Jerry Heil - #ОХРАНА_ОТМЄНА. Lyric відео
Jerry Heil - Вічність (Новорічна)
Jerry Heil - #РЕЦЕПТ_САЛАТА_НЄВЄСТА. Відео
Jerry Heil - #Вільна_каса
Jerry Heil - #Натверкай. Lyric відео
Jerry Heil – Постіль. Відео
Jerry Heil - Я Яна. Альбом

Інформація

Джееррі Гейл (англ. Jerry Heil, справжнє ім’я Шемааєва Яна Олександрівна; нар. 23 жовтня 1995, Васильків, Київська область) — українська співачка, кавер-виконавиця та популярна відеоблогерка. Народилась у місті Василькові Київської області. Займається музикою, навчалася в Київській музичній академії ім. Чайковського.

Відеоблоги

З 2012 року почала знімати відео, де переспівувала пісні відомих українських та зарубіжних виконавців: Океан Ельзи, The Hardkiss, Twenty One Pilots, Kodaline та інших. Лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук неодноразово публікував у себе на сторінках у соціальних мережах її кавери на пісні «О.Е.».
Яна Шамаєва знімає і публікує різноманітні відеоролики, починаючи від розмовних відео та влогів до музичних каверів. На своєму каналі на YouTube на грудень 2018 року мала 45 тисяч підписників і понад 2,6 млн переглядів.

Перший міні-альбом «Де мій дім»

Поява треку «Де мій дім» підштовхнула виконавицю до пошуку саунд-продюсера. Незабаром вона натрапила на сторінку «Vidlik Records» у Facebook, до якої надіслала чернетки своїх пісень та згодом отримала схвальну відповідь від засновників лейблу Євгена Філатова та Нати Жижченко. Саме на їхньому лейблі було видано дебютний міні-альбом дівчини під назвою «Де мій дім», до якого увійшли чотири пісні: «Де мій дім», «Постіль», «Небо» та «Надія».

«X-Фактор»

3 листопада 2018 року Jerry Heil взяла участь у кастингу дев’ятого сезону пісенного шоу «X-Фактор» (телеканал СТБ), де вона заспівала акапельно попурі із пісень Олега Винника отримавши чотири «так» вона потрапила до тренувального табору, який покинула після першого випробування. Того ж місяця YouTube-канал було відновлено, а вже за декілька днів Heil презентувала новий сингл «Кава». 12 листопада відбулася прем’єра її дебютного кліпу на пісню «Постіль», знятого кліпмейкером Юрієм Двіжоном та у якому зіграв модель Дмитро Топоринський.