Дискографія

MamaRika - Я полум‘я. Lyric відео
MamaRika - Prolisky. Відео
MamaRika – Prolisky. Liryc відео
MamaRika - Дай нам Боже. Lyric відео
MamaRika - Зайві. Відео
Виконавець: MamaRika
Жанр: Поп, Реп
MamaRika - ХХДД
Виконавець: MamaRika
Жанр: Реп
MamaRika – Prolisky. Liryc відео
Виконавець: MamaRika
Жанр: Поп, Реп
MamaRika - ХХДД
Виконавець: MamaRika
Жанр: Реп
MamaRika - Я полум‘я. Lyric відео
MamaRika - Prolisky. Відео
MamaRika - Дай нам Боже. Lyric відео
MamaRika - Зайві. Відео

Інформація відсутня.

Інформація

MamaRika (справжнє ім’я — Анастасі́я Олекса́ндрівна Ко́четова, у 2008-2015 рр. відома як Еріка, ; нар. 13 квітня 1989, Червоноград, Українська РСР, СРСР) — українська співачка.

Ранні роки

Анастасія Кочетова народилася 13 квітня 1989 року в місті Червонограді Львівської області. З дитинства займалася вокалом. Закінчила факультет іноземних мов Львівського університету, спеціальність — перекладач (англійська мова). Працювала офіс-менеджером та викладачем вокалу.

У 14 років здобула перемогу в конкурсі «Червона рута».

У віці 17 років Анастасія Кочетова перемогла в телепроекті «Американський «шанс».»[1] (США, Лос-Анджелес), який очолював продюсер Девід Джанк — «хрещений батько» багатьох російських виконавців у західному шоу-бізнесі, наприклад, «Smash!!», Алсу, «Тату».

Талант співачки оцінили Стіві Вандер, Браян Макнайт, Ерік Робертс.

2009—2015: «Фабрика зірок-3» У віці 19 років Анастасія Кочетова під псевдонімом «Еріка» стала фіналісткою вокального конкурсу на українському телебаченні — «Фабрика зірок-3» під керівництвом композитора і продюсера Костянтина Меладзе.

Отримала звання срібної переможниці «Фабрики. Суперфінал», реалізувалася як ведуча прямих ефірів телешоу «Фабрика зірок-4» і взяла участь в міжнародному проекті «Фабрика звезд. Россия — Украина» (Перший канал, Росія).

З 2010 року Еріка — провідна співачка продюсерського центру UMMG під керівництвом медіаменеджера, радіодіджея, телеведучого, музиканта і продюсера Сергія Кузіна.

Голосом Еріки говорить Джувел — персонаж мультфільму «Ріо», створеного на студії Blue Sky.

Конферанс Еріки неодноразово супроводжував локальні та масштабні заходи, в тому числі концерти на головній площі України — Майдані Незалежності.

У 2012 році співачка знялась в мюзиклі «С Новим годом, Мир!» (Казахстан).

2016—наш час: MamaRika
У 2017 році виступила на першому фестивалі MRPL City у Маріуполі. У грудні в одному з київських клубів того ж року презентувала концертну програму та другий студійний альбом — «КАЧ».

Популярність

Кліп Еріки «Папарацци» в YouTube зібрав 1 000 000 переглядів. Кількість запитів «Эрика» в пошуковій системі Яндекс за два роки — понад 5 000 000 (з 01.06.10 по 01.03.13 кількість щомісячних запитів зросла майже в три рази).

Еріка понад 40 разів з’являлася на обкладинках журналів. В тому числі: «Story», «Playboy», «Viva!», «MAXIM». Відповіла на запитання інтернет-користувачів в рамках більш ніж 60 онлайн-конференцій. Дала понад 13 000 інтерв’ю для національних і регіональних ЗМІ. Брала участь у понад 250 телепрограмах.

Еріка двічі входила до числа найкрасивіших жінок України за версією журналу «Viva!» і стала однією з найуспішніших українських зірок шоу-бізнесу за версією журналу «Фокус».