Дискографія

MELOVIN - Ти. Відео
Виконавець: Mélovin
Жанр: Поп
MÉLOVIN - З тобою, зі мною, і годі. Відео
MELOVIN – Чудова Мить
MELOVIN - З тобою, зі мною, і годі
MELOVIN – Чудова Мить
MELOVIN - З тобою, зі мною, і годі
MELOVIN - Ти. Відео
Виконавець: Mélovin
Жанр: Поп
MÉLOVIN - З тобою, зі мною, і годі. Відео

Інформація відсутня.

Інформація

MÉLOVIN (справжнє ім’я Костянтин Миколайович Бочаров; 11 квітня 1997, Одеса, Україна) — український співак, переможець шостого сезону українського вокального шоу «X-Фактор», фіналіст Національного відбору 2017.Представник України на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Португалії з піснею «Under The Ladder», де посів у фіналі 17-те місце.

Дитинство та юність

Костянтин народився 11 квітня 1997 року в Одесі в родині Миколи та Валентини Бочарових. З самого малечку він цікавився творчістю, хоч і мріяв бути хіміком, ведучим, актором або кухарем. У школі постійно робив постановки, організовував концерти, у яких сам брав участь. Також навчався в музичній школі, яку згодом покинув, але пішов до театральної школи, яку з успіхом закінчив. На його думку саме театральна школа допомогла йому цінувати кожну емоцію.

2015—2016: «Х-фактор» та початок кар’єри

Костянтин тричі брав участь у відборах до українського вокального шоу «Х-фактор», але жодного разу не потрапляв на телевізійні кастинги. У шостому сезоні 2015 року він нарешті пройшов до етапу прослуховування перед суддями, де після виконання пісні «Без бою» гурту «Океан Ельзи» отримав путівку до тренувального табору. Костянтин з’явився в прямих ефірах шоу і дійшов до суперфіналу, у якому за результатами глядацького голосування став переможцем. Під час участі в «Х-фактор» (шостий сезон) виконував пісні Стаса Шурінса, Тома Оделла, Адель, Джамали, Валерія Меладзе, Юрка Юрченка та гуртів «Океан Ельзи», «Muse», «Pianoбой», «MBAND», «The Rasmus» і «Скрябін». Після перемоги разом з іншими учасниками шоу Костянтин поїхав в концертний тур по Україні.

2017: «Національний відбір на Євробачення»

У кінці 2016 року Костянтин вирішив взяти участь у національному відборі на 62-й пісенний конкурс «Євробачення». 17 січня 2017 року у списку півфіналістів було оголошено і його ім’я. Згідно з жеребкуванням 18 лютого 2017 року співак виступив у третьому півфіналі, виконавши авторську пісню «Wonder». За результатами голосування глядачів та журі, Костянтин потрапив до фіналу національного відбору, де знову отримав максимальний бал від глядачів. У підсумку посів третє місце, поступившись співачці Tayanna та гуртові «O.Torvald».

10 листопада Melovin представив свою першу музичну платівку під назвою «Face to Face», до якої увійшли п’ять англомовних та один україномовний трек. Над створенням альбому окрім самого Melovin працювали також Ruzhynski, Mickey Mike та Ashley Hicklin.

2018: «Національний відбір на Євробачення» та участь у Євробаченні-2018

У деяких джерелах було сказано, що співак не збирається подавати заявку на участь у національному відборі повторно, проте у грудні 2017 року на гостьовому виступі на «Х-факторі», співак заявив, що на конкурсі його почують і 2018 року.

24 лютого 2018 року на фіналі національного відбору обраний представником України на «Євробачення-2018» у Португалії з піснею «Under The Ladder». Напередодні першого півфіналу він презентував авторські парфуми «Black Gas», які був розроблений спеціально до «Євробачення». У Лісабоні Mélovin виступив у другому півфіналі 10 травня 2018. Його виступ був завершальним і він пройшов до фіналу. У фіналі він виступив під першим номером, посівши 17-те місце (№ 7 місце за голосуванням телеглядачів та № 26 на думку національного журі).