Гурт Цвях

Жанри: Рок

Склад: Вокал - Сергій Лонюк
Гітара - Олександр Собчик
Бас - Андрій Софронюк
Барабани -Андрій Кудерський
Тромбон - Олег Пальоха
Труба - Андрій Кучук
Саксофон – Костянтин Кудерський

alt=

Цвях в соц. мережах:

Дискографія

Цвях - Поки тролі сплять. Відео
Цвях - Поки тролі сплять. Відео

Інформація відсутня.

Інформація

Гурт «Цвях» був заснований у 2014 році в місті Нововолинськ, що на Волині. Історія створення – дуже цікава. Одного разу соліст – Сергій «Сміт» Лонюк і басист Андрій «Сафрон» Софронюк зустрілись на одній з рок-тусовок міста, не довго роздумуючи вирішили створити гурт. «Сафрон» познайомив «Сміта» з трубачом – Андрієм «Кучею» Кучуком. Пізніше Андрій Кучук запросив до гурту гітариста Олександра Собчика, барабанщика Андрія Кудерського і тромбоніста Олега Пальохи Хлопці відразу взялись до напрацювання авторського матеріалу. Тексти їх пісень експресивні, вони заставляють слухача повірити в казку, дають слухачеві підґрунтя для роздумів про сенс буття і життєві цінності.

Нововолинський гурт «Цвях» за допомоги своєї музики прагне нагадати українцям про їхнє походження, рідну домівку та стародавню культуру.

І найпершим інструментом «пробудження свідомості» стала пісня «Купала», символічно оприлюднена у день цьогорічного східнослов’янського свята. Автором тексту виступив вокаліст команди Сергій Лонюк, а музика з’явилася у результаті спільної творчої роботи усіх представників гурту «Цвях».

21 липня 2017 в світ виходить дебютний альбом під назвою «Кікімора». До альбому входять 11 авторських композицій. «Головна ідея альбому – це пробуджувати свідомість українців, діставати із глибин давно забуту культуру та шанувати традиції, що лишили нам предки. Нагадати людям, що є справді цінним та вічним. Через казкові, ліричні та побутові мотиви, знайомі усім з дитинства, нагадуємо українцям, хто ми є, та де наш дім. Ми завжди намагаємося робити нашу музику щиро, від душі, щоб вона проникала у серце кожного слухача, адже вважаємо, що у цьому і є сенс будь-якої творчості.

В кінці 2017 хлопці стали переможцями «Louder Music Battle», весною 2018 – фіналістами Dockers Rock Battle. . Весною 2018 року до гурту приєднався саксофоніст– Костянтин Кудерський.

Хлопці виступали на фестивалях: «Мотане літо», «Рок Булава», «Перлина Заходу», «Fest.Like», «Корець Rock», «Grove Fest», «Корець Рок», «Княжий», «Карпатський простір», «Тарас Бульба» “Червона Рута”.