Днями молода талановита співачка Аліна Палій закликала всіх закоханих навчитися говорити Дякую.

Аліна Палій – не просто співачка, а також автор пісень, які стають частинкою її життя. Саме тоді, коли артист вміє переносити особисті емоції на папір, потім в ноти, після чого, на сцену і в душі глядачам, він стає цікавим і затребуваним.

Життя – складна штука, а людські взаємини тим більше. Всі ми когось знаходимо, кого-то втрачаємо. Але, при цьому, усвідомлюємо, що кожна людина залишає в нашій душі частинку досвіду, який в майбутньому обов’язково хоч раз нагадає про те, що випадкових людей не буває. Я знаю, що люди, що потрапили в наше життя, виявляються там не просто так, і тільки ми самі робимо вибір з ким залишатися довше. Точно так само ми і втрачаємо, неусвідомлено зробивши це своїми руками. Та як би не повернулася стежина відносин, завжди потрібно вміти дякувати. При будь-яких обставинах, негатив потрібно знищувати, згадувати тільки хороше, усвідомлювати, що в будь-яких відносинах ми ростемо, і не зациклюватися на негативі. Дуже важливо вміти говорити спасибі навіть в кінці відносин, вміти відпускати і йти далі. Обов’язково з позитивним настроєм, щоб не потонути в соплях і слюнях від переживань і болю. Завжди потрібно відкриватись новому, красиво ставити крапку. У моїй пісні така точка і стала заповітним словом “дякую”

розповіла Аліна Палій.

Відзначимо, що попередні дві україномовні композиції співачка написала про крик зношеного серця, нерозділене кохання і важкі відносини. Сьогодні ж трек “Дякую” – це світла емоція легкої душі. Адже, як відомо, саме звільняючи душу і кажучи «спасибі», ми перероджуємося і видужуємо.

Залишити відгук