Молода українська виконавиця Аліна Паш представила свій новий проект. Вона випустила дебютний сингл «Bitanga» і кліп для нього.

«Бітанга» – це закарпатське слово, яке означає «хуліганка». Так Аліну в дитинстві називав її дідусь через постійні пустощі дівчинки.

Мій прапрапрадідуля був козаком з Хмельницького. А на Закарпатті наша сім’я опинилася через дідуся, якого там призначили начальником лісокомбінату. Мої родичі по маминій лінії розмовляють чистою українською, а ось татова родина – повністю закарпатська. Там всі говорять на дивній мішаній мові. Її називають «суржиком», але я вважаю за краще говорити «діалектом» або «сленгом»

розповіла Аліна Паш.

За словами співачки, її першим словом не «так», а закарпатське «йо».

Тому і свою музичну кар’єру я вирішила почати з цього «йо»

каже Аліна.

Адже це ідеальна мова для тру репчика. У ньому є купа моментів, де можна гарненько повикаблучитись

Музику для треку «Bitanga» написав саунд-продюсер і музикант Сурен Томасян, відомий по роботі з Іваном Дорном.

Режисером кліпу на цю пісню вистпив Гена Трунов, а стилістом – Валерій Топал, який використовував для головних уборів Аліни штани, кофти, шматки тканини і гірські квіти.

Зйомки відео проходили на Закарпатті. У пошуках локацій знімальна група об’їздила 100 км тамтешніх лісів і гір. Останньою крапкою стала верхівка гори, де команду зустріла мама Аліни з чаном голубців.

Залишити відгук