Alina Pash випустила першу частину дебютного альбому “Пинтя: Гори”. Він отримав назву на честь головного персонажа містичного закарпатського фольклору Пинті Хороброго. Закарпатський Робін Гуд – Пинтя не був “хорошим хлопцем”, але завжди боровся за добро.

Він був моїм давнім предком. Ця розповідь про нього. Цей альбом про мої корені, рідні місця. Адже я родом з гір!,

каже Alina Pash.

Альбом відкриває фрагмент з книги Олександра Гавроша про пригоди все того ж Пинтя-розбійника. Слідом за ним, хіт Bosorkanya, в якому під пружний контрабас і в’язкий хіп-хоп біт Аліна співає українську народну пісню про дівчат, яких насильно видають заміж за багатого. А далі вже відомий хіт Bitanga, з кліпу на який почалася творча історія виконавиці.

Ейфорійний герідж “Течія”, заспівати на трьох мовах – данина рідних краях. Карнавальний хіт “Слухай” – ода свободі. Кожен наступний трек альбому, не схожий на попередній. Це мікс з етно і електроніки, хіп-хопу і трайбл-бітів. Стильний нью-біт в грайливому Tamagotchi, потужні гуркіт брудного електро в “Тільки вгору” і ніжний урбан-соул родом з 90-х в баладі “Середина”.

Це моє перше розуміння любові. Тієї, що трапилася зі мною. Пісня про те, як складно і як важливо знайти середину в любові,

говорить Аліна.

За її словами, лейтмотивом усього альбому стає жіноча сила.

Останньою важливою деталлю стала обкладинка з вогняною саламандрою, яких часто можна зустріти на карпатських землях.

Додатково до альбому випущений невеликий мультфільм про Пинтю і його історії.

Друга частина альбому вийде 14 червня 2019 року.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук