Українська реп-виконавиця Alyona Alyona випустила новий кліп на композицію «Булiнг». У відео вона захищає дітей від хуліганів.

За сюжетом ролика Alyona Alyona з’являється, коли когось зі школярів принижують або б’ють через вагу, колір шкіри або волосся, приналежності до субкультур.

У своєму інстаграмі виконавиця опублікувала уривок з відео з підписом: «У нашому житті є моменти, які ніколи не забуваються і назавжди залишаються в пам’яті». Це відсилання до її більш раннього запису, де вона розповіла фоловерам про те, як її дражнили в школі через її вагу.

В мої роки початкової школи до нас з великих мiст приїздили фотографи з костюмами для перевдягання у рiзних персонажiв. (…) Цi костюми нiколи на мене не налазили. Залишити мене саму в класi не могли, тому я сидiла в залi i чекала, поки всiх сфотографують. I весь цей час з мене всi сміялися i говорили купу образливих слiв, типу “шо, жируха, не влазиш?”, “ти ж тiльки не мiряй, бо костюм репне i нам нi в чому буде фоткатися”, “Альона, а що, костюм мачухи для тебе не привезли?” і тд.,

написала Alyona Alyona.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук