Alyosha – Dama. Відео

Alyosha – Dama. Відео

Виконавець: Alyosha

Жанр: Поп

25 жовтня, 2018

Співачка Alyosha починає абсолютно новий етап в своїй кар’єрі: нова музична команда, нове звучання, новий образ. Виконавиця представляє відеороботу “Dama”: історію про ревнощі і кохання, про містику, яку кожен з нас може придумати собі, коли відчуває дуже сильні почуття.

Будь-які ревнощі зазвичай спровоковані тим, що ти сам щось недопрацював у відносинах, накручуєш себе, не можеш прибрати полуду з очей, віриш кожному передбаченню … За підсумком, чим сильніші почуття, тим відчайдушніше за них потрібно боротися! Ще краще – повністю довіряти людині, тоді в ревнощів просто немає сенсу.

коментує Alyosha.

Кліп вийшов глибоким, моментами – навіть жорстким, особливо його фінальні сцени, їх можна назвати аморальними! Але без них, як стверджує сама артистка, історія була б не зовсім повною.

Режисером “Dama” став Олег Борщевський. Це не перша співпраця співачки і режисера: раніше Олег знімав для Alyosha кліп “БЕЗоружная”. Ідея кліпу, за його словами, народилася зі змісту пісні.

Сюжет кліпу – про пару в момент розставання, про зраду і прощення, про нерви в момент розпаду відносин,

говорить Олег Борщевський.

Про двох людей, які не можуть бути один без одного, але зрада унеможливлює їх подальші відносини. Правда, чи зможе жінка пробачити чоловіка і чи не стане це прощення занадто пізно? … Ідея з метафорами була запропонована мною Alyosha, і сценарій знайшов деталі в спільному обговоренні. Так з’явився візуальний хід, коли чоловік зникає, і ми розуміємо, що ця боротьба відбувається в її свідомості.

Залишити відгук