Популярна співачка Alyosha приготувала для своїх шанувальників великий сюрприз, випустивши елегантну відеороботу “На фоні Париж”.

Представлений в листопаді сингл “На фоні Париж” – це історія безумовної любові, для якої не страшні ні роки, ні погодні примхи. Якщо серце любить, це назавжди і не дивлячись ні на що. Режисером нової відеороботи виступила Інна Грабар. В основі кліпу історія, про те, що було б, якщо Адам і Єва не піддалися спокусі. Сюжет відео захоплює дух не тільки в переносному сенсі. Зйомки проходили в ангарі, при мінусовій температурі. Тому співачці Alyosha та її партнеру по майданчику довелося нежарко: їхні герої були одягнені в легкі шати.

За визнанням продюсера Вадима Лисиці, екранізувати історію пісні “На фоні Париж” команда вирішила не просто так. Ця композиція – особлива для співачки: Alyosha дуже педантично підбирала кожне слово в тексті, які складалися в рядки. В результаті робота вийшла дуже ліричною і ніжною.

Трек “На фоні Париж” увійшов в новий студійний альбом Alyosha, реліз якого відбудеться в грудні. Всі пісні в ньому дуже різні і за стилістикою, і за звучанням, але об’єднані однією темою – темою кохання. Пропонуємо вам оцінити кліп “На фоні Париж” Alyosha.

Залишити відгук