Напередодні Нового Року та Різдва Христового, я хочу подякувати Творцю і його проявам в багатьох людях, які були поруч зі мною, особливо, поруч духовно! В цьому році було багато радості, багато болю і ,багато змін на краще!
Дякую Боже за все, що є в моєму житті зараз!
Знаєте…ми ж не інакші, ми такі, як всі люди …творимо своє життя самі…Так само надихаємось, тихо і голосно плачемо, неймовірно кохаємо, глобально розчаровуємося …
Але, ми всі хочемо жити щасливо!
Помічати прекрасні моменти свого життя, насолоджуватись ними…
Все життя і є суцільним бажанням насолоди, яка у кожного своя.
Не бійтеся йти по дорозі чесності, по дорозі своєї заповітної мрії, нехай Ви втратите щось, але повірте, правда- є найкращим Вчинком і найкращім Наміром в житті. Бо наші діти продовжують відповідати за нас, за наші неправди.
Нічого не бійтеся! Просто повірте! Вам ніщо не загрожує, коли правда на ваших вустах, в серці. Згадуйте частіше своє дитинство, щастя від маминого поцілунку і сліз….що для такого щастя Вам потрібно зараз?
Нікому, ніколи не треба доводити свою правоту…..все відносно…ну ви знаєте, як в космосі) ми, наче, там і існуємо)
Людина- високе звання. Але кожен з нас має шанс довести, що достойний так називатися. Далеко ходити не будемо, думаю, людина є людиною, коли вона Людяна.
Я безмежно вірю в Нас, всіх Разом, бо окремо, ми – розбите вікно, уламки…тільки разом ми – душа! Сильна та неймовірно Красива!
Всім серцем Кохаю Вас!
Це щиро, відверто!
До кожного, моя сльоза зараз, як від розпачу за кожну біду, так і від кричущого бажання щасливої і справедливої долі для України!!!
Стільки наших духовних уламків пожертвували своїм життям, заради нашої рідної частинки світу!!!!
Слава Україні та Нашим Героям!
З Господом нашим в серці, бажаю затишку та тепла у ваші домівки, міцних сімей та справжнього кохання!
Мій маленький подаруночок для вас, пісня Пречистая Діва!

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук