Анастасія Приходько – Саме той. Відео

Анастасія Приходько – Саме той. Відео

Виконавець: Анастасія Приходько

Жанр: Поп

5 жовтня, 2018

Українська співачка Анастасія Приходько презентувала нову відеороботу на композицію “Саме той”, в якій артистка вразила своєю жіночністю і чуттєвістю. Слова і музику до пісні артистка написала сама. Приходько присвятила ролик своєму чоловікові і розповіла автобіографічну історію.

Історія відбувалася в мої 18 років. Коли я дуже закохалася в свого чоловіка. Ну, тоді він ще не був моїм чоловіком. Потім ми розійшлися і я розуміла, що ніколи в житті я з ним не буду. Я переживала це дуже болісно. Але 10 років він жив в моєму серці не дивлячись ні на що,

зізналася Приходько.

Анастасія, яка зазвичай з’являється перед публікою в досить суворих і стриманих нарядах, в новому кліпі здивувала шанувальників жіночним виглядом. До речі, наряд артистка пошила за власним ескізом ще 10 років тому.

Роль коханого виконавиці у відео виконав музикант і телеведучий Олександр Лірчук. А режисер кліпу став Юрій DVIZHON, який спільно з Анастасією втілив її задум на екрані.

Чому чорно-біле – тому що це як згадка. Це я пам’ятаю і все той емоційний стан, воно перенесено в це відео. Тому я дуже вдячна режисерові, який повністю погодився працювати зі мною в тандемі. І працювати на одній, як кажуть, хвилі,

розповіла Приходько.

Коментарі:
Залишити відгук
Увійти: