Трек під назвою “Між нами” став другою україномовною авторською піснею в репертуарі артистки, це стильний танцювальний трек з модним саундом, у якого є всі шанси стати осіннім музхітом. До того ж, нова пісня Ані – ще один твір, написаний артисткою українською мовою.

Осінь для мене – це завжди зміни і яскраві емоції. Ніякої меланхолії, ніякої осінньої депресії, нудьги і смутку під пледом на підвіконні – тільки ритм, тільки посмішка, тільки рух! І хоч пісня “Між нами” – про завершення найскладніших взаємовідносин, але в ній немає сліз і жалю до себе. Напевно, у мене такий музичний почерк – легко і саркастично розповідати про наболіле і складне

ділиться враженнями співачка.

Нова пісня Анни Добридневою, як і всі попередні, є автобіографічною. Артистка практично ніколи не розповідає про своє особисте життя в інтерв’ю, вважаючи за краще розповідати про це в своїх піснях.

Часом ми зустрічаємо не тих людей. І вступаємо не в ті відносини. Нескінченно їх виправдовуємо і прощаємо. А потім раптом розуміємо – так! Усе! вистачить! Прийшов час перегорнути цю сторінку. Достойно і сміливо. Знаєте, навіть сама драматична історія – це досвід, який робить нас мудрішими. Це унікальна можливість зрозуміти, чого ж ми дійсно хочемо коментує Анна.

Головне, не боятися робити помилки, а жити на повну. Чи не економити свої емоції. А витрачати! Витрачати із задоволенням і насолодою! Продовжувати довіряти своєму серцю, і … часом слухати маму. Так Так! Вона поганого точно не порадить каже співачка.

З сьогоднішнього дня новий танцювальний сингл Анни Добриднєвої “Між нами” звучить на всіх радіостанціях країни.

Залишити відгук