Анна Добриднєва - Тіло

Анна Добриднєва – Тіло. Lyric відео

Виконавець: Анна Добриднєва

Жанр: Поп

4 червня, 2018

Популярна українська співачка Анна Добриднєва презентує свій новий гарячий сингл з інтригуючою назвою «Тіло». Уже зараз ця динамічна спекотна композиція обіцяє стати хітом літніх танцполів країни.

Нова аудіоработа Добридневої, як і всі попередні, є авторською – артистка продовжує успішно реалізовувати себе, як композитор і поет, а записана і спродюсована відомим музичним продюсером Вадимом Лисицею ( «Время и Стекло», «Потап і Настя», Mozgi Production, LOBODA, ALYOSHA). Як і завжди, тема любові є основною в пісенній творчості артистки, і «Тіло» не виняток. Сучасне звучання, стильна аранжування і впізнаваний тембр голосу Добридневої – ось секрет успіху її пісень. А ще – відсутність страху перед експериментами, тому кожен новий сингл артистки зовсім не схожий на попередні. При цьому зберігаються її музичні стиль і почерк.

З кожною своєю новою піснею – я закохана. Закохана в історію, яку розповідаю своїм шанувальникам, в ті емоції, які переживала при її народженні. Ні для кого не секрет, що всі мої пісні автобіографічні, і ця історія з «Тілом» – також з мого життя. Я вдячна Вадиму Лисиці за те, що відчув мої емоції, підкреслив їх вдалим аранжуванням і допоміг створити таку веселу літню історію. Сподіваюся, ви полюбите її і вона буде приносити вам задоволення протягом усього літа. «Тіло»! Прем’єра!

розповідає Анна Добриднєва

До слова, нова композиція Добридневої називається «Тіло» напевно неспроста, адже, як відомо, співачка активно займається спортом, працює над своїм тілом і своїм прикладом популяризує активний спосіб життя. А зовсім скоро, 9 червня, в рамках проекту «Битва. 1 сезон» артистка вперше візьме участь в цьому боксерському бою – Анна стане в спаринг з радницею заступника міністра інфраструктури України. Тому інтенсивна робота над синглом «Тіло» в студії здійснювалася паралельно з виснажливими тренуваннями в боксерському клубі. Все в нашому житті взаємоповязано!

Залишити відгук