Українська співачка Анна Добриднєва презентувала відео на зухвалий трек “Тіло”, який став дев’ятою за рахунком роботою в її сольній кар’єрі.

Під час знімального процесу Добриднєва мало не випала з вертольота.

Всі знають, що я дика екстремалка, причому як в кадрі, так і в житті. У новому кліпі ми запланували політ на вертольоті і ніщо не віщувало біди – досвідчений пілот, відмінне повітряне судно і … знімальна команда божевільних людей і співачка, закохані в свою справу. У якийсь момент ми вирішили, що для гарного кадру нам необхідно демонтувати з вертольота … двері! “Так!” – вигукнула я. Всіма правдами і неправдами режисерові вдалося умовити пілота піти нам на зустріч і ми зайшли на черговий віраж. Музика, команди режисера, драйв, мотор і пілот веде вертоліт за вже звичною нам траєкторією. В якийсь момент, захопившись роботою на камеру, я втратила рівновагу і почала випадати в відкриту частину фюзеляжу, де раніше були двері! Спасибі пілоту, що схопив мене за руку і реально врятував мені життя! Навіть не хочу думати, чим би це могло закінчитися. Адреналіну в моїй крові стало набагато більше. А вже скільки його з’явилося в крові пілота і команди, я навіть боюся уявити. Але це того варте. Я дуже вдячна всім, хто працював з нами над “Тілом”. Результат – у наявності.

розповіла Анна про подію

Режисером ролика виступив Ross Lane, а оператором – Лев Костенко, з якими Анна працювала над екранізацією синглу “Між нами”. Пропонуємо і вам оцінити новий кліп Добриднєвої “Тіло”.

Залишити відгук