Анна-Марія – Долонями. Відео

Виконавець: Анна-Марія

Жанр: Поп

1 квітня, 2018

“Анна-Марія” презентували кліп на свій хіт “Долонями”, в якому дивують не тільки красивою піснею, а й оновленими образами. Запальна і стильна композиція не залишить вас байдужими.

Хто бачив і чув цих сестер – точно не зможе їх забути ніколи. Потужна енергетика і сильні голоси потрапляють в серці назавжди. Кліпи дівчат – це завжди стильні і дуже красиві роботи.

Цей трек розлетівся по всіх радіостанціях так, як жоден з наших треків до цього. Напевно тому, що ця пісня запам’ятовується з першого разу. Нам багато говорять: весь час наспівуємо це приспів, ніяк не можемо викинути його з голови. І ось тепер – кліп на цю пісню!

коментують дівчата своє творіння

Режисером кліпу став Віктор Скуратовський. На його рахунку десятки кліпів для самих іменитих артистів і музикантів. Але з Анною-Марією це була перша робота.

Вітя – дуже талановитий режисер. Оскільки він сам музикант (екс-басист “Друга Ріка”), він відчув нас, зрозумів що нам потрібно і зумів максимально розкрити нас в цьому відео.

поділились своєю думкою дівчата про режисера

У кліпі Анна і Марія багато танцюють і слід зауважити, що сестри рухаються дуже добре і вільно. Це не дивно, адже руді близнята постійно займаються танцями і вони навіть стали бронзовими чемпіонами України з хіп-хопу.

Хореографію для кліпу ставила Ольга Риженко, яка знаменита своїми постановками для Mozgi, Время и Стекло, а також Насті Каменських. Спеціально для кліпу Анна-Марія змінили імідж – тепер сестри з хуліганськими чубчиками. Раніше співачок можна було побачити і з довгим волоссям, і з зібраними строгими пучками, і з романтичними локонами.

Над стилем Анни і Марії працював стиліст Женя Кирієнко. На зйомках працював також оператор Влад Воронін. Влад закінчив Нью-Йоркську академію кіно, знімав рекламу для Victoria Secret, Loreal.

Зйомки кліпу проходили вночі в ТЦ Атмосфера. Коли торговий центр закрився для відвідувачів, там почалися масштабні зйомки, гучна музика та карколомні танці!

Останнім часом ми знімали кліпи на ліричні композиції. Кліп на пісню “Знаєш Ти”, яку ми записали з Мілошем Єлічем. Також кліпи “Ми Сховаємось” і “Тримай Мене”. У цих кліпах нам не вистачало можливості виплеснути свою енергію, висловити свій драйв. І ось нарешті ми змогли це зробити в кліпі на пісню “долоні”.

Залишити відгук