Анна-Марія – Чому. Відео

Анна-Марія – Чому. Відео

Виконавець: Анна-Марія

Жанр: Поп

17 листопада, 2018

Чи може в кожній унікальній історії кохання бути щось схоже? Хіба, якщо дівчатка-близнючки закохались… у хлопців-близнюків.

Свою інтерпретацію цієї дивовижної історії запропонували дівчата з популярного українського дуету Анна-Марія у кліпі “Чому”.

Режисером цього відеокліпу став Юра Двіжон – неординарний український кліпмейкер, який своїми роботами намагається не тільки вразити, а й закріпити за українською музикою престижне місце на закордонному п’єдесталі.

У близнюків дуже часто трапляються випадки, коли вони можуть закохатися в одну і ту ж саму людину, але не завжди у цієї людини може знайтись її копія, яка допоможе вичерпати цей конфлікт. Я вважаю, що момент моєї співпраці з дуетом Анна-Марыя рано чи пізно повинен був настати, тому що я як ніхто інший знаю як це з першого дня свого життя мати поруч близнюка. Мені дуже захотілось щоб моя перша робота для дівчат була певною мірою символічною в цьому плані та несла музичність, позитивні емоції та трішки гумору.

розповів режисер кліпу Юра Двіжона

Напевно, одне з питань, яке нам задають найчастіше: “Чи закохувалися ви в одного і того ж хлопця?” В цьому клипі як раз розкривається ця тема. В нашому житті дійсно був такий випадок. Щоправда, це було у 6 класі.

Анна

У нашому кліпі є історія. Але при цьому ми захотіли зробити таке відео, яке дасть глядачу враження, що він був присутнім на нашому концерті!

У кліпі Анна та Марія самі грають на гітарі та барабанах. Причому, якщо із гітарою сестри “товаришують” вже давно, то гру на барабанах прийшлося опановувати спеціально для зйомок.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук