Чого не зробиш заради красивої картинки, унікального відео, які в наслідку наберуть сотні, а то й тисячі лайків. Але іноді потрібно докласти ще й не малі зусилля для цього, що і зробила юна киянка Anna PETRAsh, подолавши 4 000 км заради красивих і унікальних кадрів для створення своєї нової відео-роботи на пісню «Колібрі».

Для гарних кадрів юній співачці і знімальній команді доводилося підніматися в 4 ранку на протязі декількох днів, долати круті скелясті гори і мокнути в хвилях Атлантичного океану, де вода не перевищує +12°С.

Відео-робота “Колібрі” надихне на подорож по околицям Португалії, адже така природа і захоплюючі види не зможуть вас залишити байдужими.

Я давно хотіла побувати в Португалії і коли режисер запропонував саме там зняти кліп, я взагалі не роздумуючи погодилися. Не скажу, що було легко, скажу, що було шалено красиво, іноді дуже небезпечно і виснажливо. Підіймаючись на круті скелі вся група несла з собою багато інвентарю і техніки, це були цілі альпіністські походи, де були і небезпечні моменти, був і дуже страшний момент, коли помічник оператора обвішаний весь з голови до ніг технікою оступився і зірвавшись повис на мотузці. Але те, що вийшло – було того варте. Так що сподіваюся, всім сподобається і звичайно ж відео збере свої заповітні перегляди.

коментує Anna Petrash вихід своєї роботи

Ви бачили, як летить колібрі? Саме так, як калатає закохане серце) І саме так звучить моя нова пісня українською – змінює напрямки, висоти і пульс 😉

описала артиска своє нове відео на ютуб-каналі

Anna PETRAsh – українська юна співачка, актриса і блогер, виконує пісні українською та англійською мовами, які з успіхом ротується на топ-радіо станціях країни і входять в рейтинг найбільш ротованих пісень України.

Залишити відгук