Співачка Анна Петраш презентує свою нову пісню Колібрі. Взагалі-то в її репертуарі є пісні написані нею, але це здебільшого англомовні композиції. А Колібрі вона записала з подачі своїх івано-франківських знайомих, які вислали їй демо-версію треку ще на початку літа.

Я її почала слухати і подумала: як це гарно! Тобто вона була така ніжна, така красива, що я зрозуміла – це моя пісня і я не можу її нікуди відпустити. Вона реально була дуже крута і я вирішила, що вона має стати ще більш моєю.

ділиться співачка

Для цього Анна пішла у студію і за годину записала свою вокальну партію. Щоправда аранжування і подальше зведення тривали трохи довше і співачка каже, що це було найскладніше: дочекатися, коли пісня зазвучить у записі так, як вона звучить у неї в голові. Зараз Колібрі вже готова і Анна Петраш вважає її не просто класним треком, але і початком свого нового творчого етапу

Це новий етап у моїй творчості. Я змінилося і у вокальному плані, і ця пісня відрізняється і музикою і виконання. До того ж вона складніша і наповненіша.

Залишити відгук