Антитіла - Lego. Відео

Антитіла – Lego. Відео

Виконавець: Антитіла

Жанр: Рок

1 листопада, 2018

Антитіла презентували відеороботу на пісню «LEGO», головного саундтреку до нового фільму студії «Квартал 95» «Я, ти, він, вона», який вийде у прокат напередодні Нового 2019 року.

Після успішних короткометражних відеоробіт TDME та Лови момент з глибоким змістом, група АНТИТІЛА подарувала шанувальникам динамічну та яскраву роботу «LEGO». Творчість групи тісно пов’язана з кінематографом. Більшість робіт стала саундтреками до фільмів та серіалів. Нова пісня «LEGO» одна з таких.

Можна багато і в деталях розказувати про те, як ми вигадували і будували декорацію для кліпу, про те, як пробиралися крізь корабельні стапельні ліси, аби витягнути нашого друга гафера Ростислава з інших зйомок в середині іржавого судна, щоб терміново обговорити схему розташування світлових приладів на нашому знімальному майданчику. Але всі ці історії бліднуть у порівнянні з тим, як натхненно Зеленський крутив колесо прямо в кадрі! В той момент я переконався, що пісня йому дійсно дуже подобається. А ще хочу від себе додати, що пісня Lego – не просто лише саундтрек до комедійної драми «Я, Ти, Він, Вона». Ця пісня – про нашу з вами країну, що переживає чи не найдраматичніший період своєї історії. Закрийте очі і уявіть що люди сходу і заходу співають її один одному. І десь всередині душі, попри всі чвари кожен хоче зібрати цей наш спільний поламаний конструктор так, щоб наступив мир і спокій…

прокоментував фронтмен групи Тарас Тополя.

Також, вперше у зйомках кліпу прийняв(взяв) участь шостий учасник групи АНТИТІЛА – Максим Сиволап, композитор, співавтор та друг гурту.

Пісня «LEGO» увійде в шостий альбом групи АНТИТІЛА «HELLO», який буде презентований у лютому. А також, пісня прозвучить наживо під час стадіонного ювілейного туру містами України у 2019 році на підтримку нового альбому.

Вже відомі міста у яких відбудуться стадіонні концерти з грандіозним шоу «HELLO» :
25 травня – Львів / Львів Арена – https://goo.gl/Y3g79R
7 червня – Харків / Металіст – https://goo.gl/Hkx4YJ
15 червня – Полтава / Ворскла – https://goo.gl/3jqvUf
24 серпня – Одеса / Спартак – https://goo.gl/ynvTaH
17 листопада – Київ / Палац Спорту – https://goo.gl/zdxNge

Перший стадіонний тур в підтримку нового альбому Hello!
Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують!
Пісні, які вже полюбились мільйонам прихильників по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах.

Антитіла заспівають разом із десятками тисяч рідних по духу людей. На вас чекатиме найбільша за всю історію гурту розширена музична програма у супроводі яскравого шоу, під теплим літнім небом, в якій прозвучать найкращі композиції зі всіх попередніх платівок, ТДМЄ і Лови момент обов’язково, а також, вперше, абсолютно нові пісні із нового альбому Hello, в якому Антитіла притримують ще декілька потужних хітів.

Тож плануйте вже! Не чекайте! Тур відбудеться тільки в 5 містах України і повтору не буде. Квитки у продажу і ціна буде збільшуватись.
Запасайтеся квитками, кличте друзів і вчіть на пам‘ять нові хіти, це вам знадобиться!
Антитіла – більше ніж музика!

Залишити відгук
Увійти: