Антитіла - Лови момент. Відео

Антитіла – Лови момент. Відео

Виконавець: Антитіла

Жанр: Поп, Рок

2 серпня, 2018

Після успіху пісні і відеоробіт (кліп і лірик-відео) TDME (Там, де ми є) попрок група Антитіла презентує другу пісню майбутнього альбому «Hello» – «Лови момент».

Відеоробота «Лови момент» побудована на щирості і від початку до кінця пронизана метафорами – в стилі «Антитіл». Людські стосунки стали головним меседжем кліпу – цілісність і єдність – то, без чого люди не зможуть вижити на Землі.

На цей раз немає акторів і постановок. Вперше музиканти показали широкій аудиторії свої сім’ї. На екранах з’явився фронтмен Тарас Тополя з дружиною Оленою (відома співачка Alyosha), а також всі учасники зі своїми близькими.

Цього разу ми думали, що, можливо, щось придумати просте, зняти в студії за 1-2 знімальні дні, але щось воно не йшло ніяк. Ми багато розмовляли, про те, як можна передати ідею пісні відеорядом, щоб це було не програшно і в якийсь момент цих дискусій народилася ідея походу. Коли зазвучала вперше ця ідея, стало зрозуміло, що історія передасть справжні стосунки між людьми. Тому що в похід не йдуть з негідниками, в похід йдуть з людьми, на яких можна покластися, а тим більше якщо це складний похід,

поділився Тарас Тополя.

Музиканти позначили цей кліп, як технічно складний і дорогий в історії Антитіл. Зйомки проходили протягом 10 днів. Учасниками групи було пройдено найскладніший пішохідний туристичний маршрут України, та ще й в сезон дощів. Знімальна група в складі двадцяти осіб пройшла вгору по річці Чорний Черемош – це дикі місця Карпат, Чивчинські гори, які знаходяться в прикордонній зоні Румунії. Варто зазначити, що через погодні умови команда була змушена двічі виїжджати на зйомки в віддалену точку.

Заради хороших кадрів і гарного сенсу, який завжди є у нас в піснях і кліпах, ми готові працювати, долати себе, перемагати лінь, страх і йти на вершину. Тому що вершина попереду ще не одна у кожного з нас.

коментує Тарас Тополя.

«Лови момент» – своєрідне продовження попереднього кліпу «TDME», завершить цю серію наступна пісня з майбутнього альбому «Hello», презентація якого запланована на осінь цього року.

Залишити відгук