Арсен Мірзоян – Ідіоти. Відео

Виконавець: Арсен Мірзоян

Жанр: Рок

23 травня, 2018

Більше місяця тому назад Мережу облетіла новина про те, що співак Арсен Мірзоян потрапив в ДТП. Пізніше артист пояснив, що аварія була постановочною і стала частиною нової відеороботи виконавця на композицію Ідіоти.

Нарешті шанувальники Арсена нарешті можуть оцінити старання зірки і його команди. У новому кліпі артист з’явився в абсолютно новому образі. Замість задумливого співака з філософським іміджем глядачі побачили розкутого і епатажного Мірзояна. У відео присутні легкі еротичні сцени і небезпечні трюки.

Пісня Ідіоти – це історія про мінливу закоханість, яка виникає під час вечірки. Саме тому режисер нової роботи Олег Борщевський зняв Мірзояна в образі хулігана, котрий грається жіночими серцями на тусовці в барі:

Цей кліп – картинка і атмосфера. Мірзоян все ж виконує рок, а це не тільки музика і текст, а ще жінки і алкоголь. Але з піснею відео пов’язано більше, ніж може здатися. Іноді ми робимо абсолютно ідіотські вчинки, часто це пов’язано з тим, що трохи перебрали. А вранці ми тверезіємо і живемо далі звичним життям,

прокоментував новий кліп Борщевський.

Самому співакові така ідея припала до душі і він із задоволенням зіграв роль «поганого хлопця».

Я дуже хотів відтворити круті квартирники, раніше вони називалися come as you are (приходь таким, як ти є). Всі розкуті, молоді, п’яні.

Також мені хотілося трохи висміяти наші реалії життя. Сучасність диктує свої правила: постійний стрім, фото, селфі, відео. Найчастіше потрібно просто насолоджуватися, а фото завжди залишиться в спогадах і відчуттях,

розповів Арсен про відеороботу.

Залишити відгук