Навесні 2018 року в Україні стартував проект “Коли тиша заговорила”. Його ініціювала громадська організація “Відчуй”, яка вже більше 7-ми років системно допомагає людям з порушеннями слуху.

Масштабна ініціатива покликана привернути увагу до теми нечуючих людей і тих, хто втрачає слух, а це більше 3-х мільйонів українців. Загалом в рамках проекту “Коли тиша заговорила” відбудеться понад 10 ініціатив – від освітньої програми для дітей до соціальних експериментів з зірками і лідерами думок.

Стартом проекту стала фотозйомка “Зоряна абетка”, в якій взяли участь 33 відомих українця, серед яких співачка Віра Брежнєва, шоумен Володимир Зеленський, телеведучі Маша Єфросиніна та Юрій Горбунов, співачки Настя Каменських, Onuka, JAMALA та інші.

Натхненний ініціативою організації “Відчуй”, Артем Пивоваров презентує пісню, яка стала музичним виразом цієї важливої для українського суспільства теми. Сингл “Відчуй” стане головною піснею-меседжем громадської організації “Відчуй”.

Все почалося з мого усвідомлення цієї глобальної проблеми. Проблеми, яка може торкнутися кожного. Особливо музиканта. Всесвіт посилає нам сигнали, і одним з них для мене був фільм, який я подивився напередодні нашої зустрічі з проектом «Коли тиша заговорила». Фільм про діджея, який втратив слух. Для мене втрата слуху – це страшний сон. І коли я дізнався про те, що в Україні є організація, якій не байдужа доля нечуючих, що є люди, які вірять у світле майбутнє нашої країни, у мене з’явилося бажання познайомитися з ними. І тоді народилася пісня, якої я захотів поділитися зі світом. Ми навіть не можемо уявити собі, наскільки це складно – Він не почув. І це може торкнутися кожного. Будь ти навіть самим фізично здоровим тілом і духом людиною, слух можна втратити без видимих ​​передумов для цього. Почуйте наш меседж. Зараз є багато способів, щоб перевірити свій слух, і в 60% випадків можна уникнути його втрати. Будьте уважні до себе і оточуючих вас людям,

закликає Артем Пивоваров.

Прем’єра відеокліпу “Відчуй” відбудеться вже в кінці вересня. А зараз пропонуємо вам оцінити новинку!

iTunes | Google Play

Залишити відгук