Arturro Mass - ТихоХочеш. Відео

Arturro Mass – ТихоХочеш. Відео

Виконавець: Arturro Mass

Жанр: Латино

08 Травня 14:09

Український саунд під ритми латини – таке гаряче танцювальне поєднання підготував саунд продюсер Arturro Mass. Головна його фішка – латиноамериканські мотиви. «ТихоХочеш» про те, що відчуває дівчина в танці. Новий трек створений саме для запальних вечірок, яких всі так чекають після тривалої зими. Основним завданням цього треку – донести позитивні емоції і змусити забути про все.

“ТихоХочеш” – це контраст на фоні попередніх ліричних пісень “VONA”, “Спека” і “Тримай мою руку”. Інший настрій та експериментальний відеоряд з ефектами VHS, красивими дівчатами, їхніми відвертими танцями та поглядами.

У планах Артуро зробити сольний живий концерт. Зараз він збирає бенд. В найближчому часі плануються виступи на фестивалі в Дніпропетровській області та на півдні.

Артуро розповів, що співпрацює з Тамерланом і Альоною Омаргалієвою, Данелією Тулешовою, групою Real O. І мріє співпрацювати з Monatik.

Залишити відгук

Notice: Undefined index: uloginPopupCss in /home/lackyday/luliq.com/www/wp-content/plugins/ulogin/settings.ulogin.php on line 411
Увійти: