БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у формат чи стилі, тому в музиці та текстах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.

Цього разу хлопці презентували ліричний та теплий трек “Листопад”.

Гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» радий презентувати вам новий трек, що увійшов у альбом «БУДУ З ТОБОЮ!». Пісня, яка окутує теплом, і наштовхує на недавні спогади.

Відчувши перше весняне тепло, неможливо не згадати про такий же теплий і шалений листопад. Відтоді хтось став самотнім, хтось живе лише у снах, а хтось просить відпустити… Тому перегортаємо сторінку і най не болить. Сподіваємося, ця пісня сподобається вам, а слова «наш теплий листопад, наш шалений листопад..» надихнуть лише на приємні спогади.

коментують хлопці свою новинку

До слова, перша презентація альбому «БУДУ З ТОБОЮ!» відбудеться 11 квітня в Києві, в «Freedom Event Hall», а згодом БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вирушать у тур Україною.

Залишити відгук