Експериментальний альбом від групи CLOUDLESS із назвою “Міжсвітами” – це поєднання метал сцени, поп-музики та живих музичних інструментів. У ньому є своєрідна сукупність пройденого шляху, і це не спроба створити щось нове в музиці, а вираз емоцій, зрозумілих кожному з нас. Емоції в альбомі дуже різні.

Альбом «Міжсвітами» вийшов дуже відкритим, щирим, справжнім. Мені здається, саме в цьому його цінність. Зараз абсолютно в будь-якому полі діяльності та творчості існують свої тренди і тенденції. Дуже складно залишатися собою, не загубитися. Тут можна знайти як ритм, рух життя, дихання міста, енергію серця і розуму, так і умиротворення, спокій і грацію, навіть ніжність,

коментує вокаліст Євген Тютюнник.

ЕР зібрав в собі 6 треків, як 6 маленьких історій з різним настроєм. Пісні «Всередині», «Між Світами» і «Небо на стелі» вже були раніше представлені як сингли і встигли зібрати свою популярність на радіостанціях і заслужено стати саундтреками до серіалу “Школа”.

Найбільш близьким для самої групи став трек «Starlight», адже він був створений першим. З цієї пісні почалася історія групи і саме її залишили звучати тією мовою, на якому вона на початку була написана, тоді як інші пісні, в процесі запису, еволюціонували з англійської в українську.

Я знаю, що до нашої музики ставляться по-різному. Це просто ми. Наші думки і почуття. З технічного боку ми розвиваємося і трансформуємося з кожною піснею. Як, наприклад, трек «Starlight». Його ми робили майже два роки, а еволюціонував він раз п’ять. А пісня «Злітай» з’явилася за два-три дні ,

розповів бас-гітарист Антон Панфілов.

Залишити відгук