Український поп і соул-виконавець Constantine опублікував на своїй Soundcloud-сторінці пісню, з якою візьме участь в національному відборі на конкурс Євробачення-2018. За словами Constantine, композицію під назвою «Мiсто» він написав спеціально для конкурсу.

constantine - місто
«На українській мові пісень у мене ще не було. Так що зараз для мене подвійний виклик », – зізнається музикант.

Говорячи про саму пісню він зазначає:

Мiсто вийшла дуже життєствердною. Уляні Кушик – вокалістці Dao Park і автору слів цієї пісні, вдалося повністю відтворити ту атмосферу, яку я вклав, коли писав музику. Адже ми всі обпікаємося і знаємо, що таке сльози і розставання. Але головне – пам’ятати, що потім завжди трапляється диво! Ми оживаємо і знову починаємо помічати, який прекрасний світ навколо.

Варто відзначити, що саме Constantine випала честь відкривати конкурсну програму національного відбору на Євробачення-2018. Його номер буде першим в програмі першого півфіналу, який ми побачимо вже 10 лютого. Сам артист не приховує хвилювання з цього приводу і відзначає, що в нинішньому відборі неймовірно сильний склад учасників, серед яких багато друзів і колег Constantine, чия музика йому імпонує.

Залишити відгук