Ігор Логвін (псевдонім DANNY LAMAR) народився в Чернігові, 10 лютого 1999 року. Виріс DANNY в родині Миколи Логвіна колишнього співробітника МВС, і матері Галини Логвін – виховательки дитячого саду. У дитинстві DANNY LAMAR любив хокей, футбол, шахи, а також захоплювався музикою. Пізніше DANNY захопився акторською майстерністю і співом. У 2016 році DANNY вступив до Київського Національного університету культури і мистецтв на факультет драматичного театру і кіно. Мрія вела його вперед і пройшовши кастинг на телеканалі «Х-Sport» DANNY став ведучим авторської рубрики «Класный час».

На одному із заходів DANNY LAMAR познайомився з композитором і продюсером mc YOYO і незабаром народилась ідея про створення нового проекту і написання першого синглу – «Дотик пальців». Озброївшись професійною командою, активно розробили стратегію нового імені в українському шоу-бізнесі – DANNY LAMAR.

Сьогодні DANNY наполегливо займається вокалом, хореографією, спортом, відвідує світські вечірки, бере участь у зйомках, записує нові пісні та знімає якісні кліпи.

Джерело: bestmusic.com.ua

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук