Паті-група DILEMMA повертається з новим жарким хітом і лірик-відео – «Майлав». Літо вже близько! Час for my love!

Останній на сьогодні сингл DILEMMA – «На патi» б’є всі можливі рекорди! Ось уже 4 місяці пісня тримається в гарячій ротації провідних українських радіостанцій, а кількість переглядів кліпу на YouTube вже перевалило за 2,5 мільйона. Саме час качати танцпол новим ритмом!

Ми всі начебто такі круті, що об нас можна рейки зламати. Але лише до тих пір, поки не з’являється «мала» – та сама, думаючи про яку, ти більше нікого не бачиш і не чуєш. Це тру сторі кожного хлопця. Наша зустріч із Майстром, в тому числі.

розповів, фронтмен групи Джей

dilemma - майлав

Нам дуже сподобалася ця гра слів. Мала-мала, мала – май лав. Все ніби легко і просто, але пісня раптом заграла і ожила. А потім з’явилося це липке shake it! Shake it! Почувши один раз – цю пісню наспівуєш весь день.

також поділився своїми враженнями від виконаної роботи Влад Маста (Майстер)

«Майлав» – вже четвертий сингл після повернення групи DILEMMA на велику сцену. Лірична «Iншими», перший справжній український EDM “Тiлом тряси”, суперхіт “На патi” і, нарешті, прем’єрна «Майлав» увійдуть до нового альбому DILEMMA, вихід якого запланований на другу половину 2018 року.

Залишити відгук