29 годин танців, сміху і максимального викиду енергії! Такий ось короткий звіт про зйомки кліпу на літній хіт “Майлав” від фронтмена групи DILEMMA Джея Бардаченко. Що з цього вийшло? Чи можемо дізнатися прямо зараз. Відео до синглу “Майлав” вже стрімко розлітається по Мережі.

Головні порушники спокою DILEMMA залишаються вірними собі і своєму стилю. Нове відео – подвійна порція позитивної енергії, драйву і гумору. Розбирайте на меми! Джей сідає на шпагат між двох крутих тачок. Жан-Клод Ван Дамм, нарешті, отримав гідного конкурента. Або, наприклад, Майстер позує в образі … немовляти. І, звичайно, нові круті руху для танців. Саме час розучувати і запам’ятовувати.

Це кращий кліп групи! Упевнений, що деякі кадри змусять глядача не просто посміхнутися, а засміятися вголос. Дівчатка, круте шмаття, танці та особи на рівному флексі.

прокоментував новинку Джей

Такого заряду я давно не отримував! В цьому кліпі є все – секс, яскраві образи і, разом з тим, вибух мозку! Ми там чого тільки не робимо: купаємося в ванній, літаємо, танцюємо. Дуже хотіли здивувати шанувальників новими нестандартними рішеннями. Сподіваюся, вийшло!

учасник гурту Майстер

Мало хто може зняти смішний і яскравий кліп, ми даруємо емоції: сміх і радість в перебігання з сучасної і якісної музикою.

зазначає власник лейбла Kontramarka Олександр Порядченко, який працює з групою DILEMMA

Режисером кліпу “Майлав” став Радислав Лукін, відомий по роботі з групами Антитіла, KAZAKY, Мачете, артистами Марія Яремчук, Віталій Козловський та багатьма іншими.

Залишити відгук