«Танемо» – це історія про пристрасні стосунки, в які занурюєшся з головою.

Люблю, коли емоція перекликається зі звуком, звук перекликається зі словом і слово знову повертається в емоцію.

зазначає фронтмен гурту DILEMMA

В цьому році хлопці з DILEMMA з завидною регулярністю тішать прихильників новими релізами. Все літо ми танцювали під запальний сингл Майлав, а з настанням перших осінніх днів у ДІЛЕММА чергова прем’єра: ідеально потрапляє у ваш настрій лірична балада “Танемо”.

В підтримку сингла вийшов відеокліп, зйомки якого влітку пройшли в Майамі:

Вже через годину після того, як я її почув, був готовий сценарій,

розповідає режисер фільму Андрій Кириллов.

Зйомки відео не обійшлись без пригод.

За сюжетом нам потрібна була закохана пара. Пошук головних героїв зайняв багато часу. У якийсь момент ми вже, навіть, зневірились. І тут якось пара знайшлася! Причому вибрані хлопець і дівчина (ми знайшли їх на кінофестивалі в Майамі) і в реальному житті були закохані одне в одного. Це додало органічності нашій історії,

пригадує режиссер.

Не менш цікавою вийшла історія з пошуком потрібної локації. Дозвіл на зйомку команда кліпу повинна була отримати від … ФБР! Там, на загальний подив, відповіли на запит. І більш того, допомогли з організацією складного знімального процесу в наземному метро Майамі.

Кліп “Танемо” вже стартував в ротації провідних українських музичних каналів. Ролик потрапив також в програму американського фестивалю короткометражних фільмів Music Video Edition. Хто знає, можливо, колекція групи DILEMMA поповниться ще однією – на цей раз дуже незвичайною нагородою.

Танема – майже зникла мова, якою розмовляють в селі Емуа острова Ванікоро провінції Темоту на Соломонових Островах. Музика – найдавніша мова комунікації. З її допомогою ми хотіли донести глибину і емоційність справжніх почуттів. Сподіваюся, нам це вдалося,

коментує продюсер групи DILEMMA, власник лейблу Kontramarka, Олександр Порядченко.

Залишити відгук