Українська рок-група “Друга ріка” випустила відео на пісню “Доки я не Пішов”, яка стала саундтреком до української стрічки про Олексу Довбуша “Легенда Карпат”. Зйомки відео на трек проходили саме там, де знімалася картина – в Покутсько-Буковинських Карпатах. Режисером кліпу став Сергій Скобун.

“Доки я не Пішов” – трек з нового альбому “Другої ріки” “Піраміда”. За звучанням – один з найбільш емоційних фрагментів пластинки.

Для мене ця пісня є закликом, щоб сприймати життя таким, яким воно є. Не боятися падати, плакати, сміятися. Чим нижче впадеш, тим вище потім зможеш стрибнути. Головне знаходити в собі сили, щоб зробити поштовх від землі і рухатися далі,

прокоментував Валерій Харчишин.

В мережі вже з’явилися фрагменти фільму – в рідкісних фото зі зйомок, і звичайно ж відеорядом в новому кліпі “Другої Ріки”.

Реліз історичного екшену, головну роль в якому зіграв фронтмен “Другої Ріки” Валерій Харчишин, запланований в США на 13 березня і 29 березня в Україні.

Нагадаємо, що сьомий за рахунком студійний альбом “Другої Ріки” вийшов в кінці 2017 го. На підтримку нового лонгплея з 14 лютого група вирушає у всеукраїнський тур, який завершиться травневим концертом в Києві. Його анонс “Друга ріка” планує незабаром.

Залишити відгук