20 грудня українські рокери презентували сьомий за рахунком студійний альбом.Пластинка, яка називається “Піраміда”, в перший же день очолила український чарт iTunes.

Назва альбому прийшло уві сні
Коли робота над платівкою вже підходила до свого логічного завершення, Шурі Гері наснилася його назва. Клавішнику групи привиділося саме слово “піраміда”. Тому як тільки, побудувавши свою піраміду в житті, ви можете оцінити все, що відбувається навколо себе в здоровому глузді. За словами Валерія Харчишина, новий альбом – це і є їх піраміда в музичному контексті. Оцінює її “Друга Ріка”, як вершину своєї музичної кар’єри.

Секретна назва пісні “Сьомий день”
Валерій Харчишин зізнається, що секретна назва сьомої композиції на платівці, The Cure. Група не приховує своєї любові до творчості британців. Хоча хлопці зізнаються, що навіть прослухавши всі 13 їхніх альбомів, схожості не знайдете.

Найдоросліший альбом групи
Незважаючи на той факт, що “Друга Ріка” вже понад двадцять років на сцені, саме нову платівку вони називають дорослою. За словами Валерія, це найбільш серйозний альбом, який коли-небудь був записаний командою. У ліричному плані, на диску переважають пісні про страх втрати, любові і несправедливості.

Данина групі “Скрябін”
Валерій Харчишин неодноразово умовляв Шуру Геру (в минулому музиканта групи “Скрябін” і автора головних хітів команди) записати одну з пісень “Скрябіна” для альбому. Але кожен раз отримував відмову. В результаті чого був написаний трек “Оооо/Брудний і Милий” – в кращих традиціях ранньої творчості групи Кузьми. Це пісня про те, що навіть перебуваючи на дні, потрібно збиратися з силами, і рухатися далі.

Альбом – як стартова точка всеукраїнського туру
Вперше група відіграє новий альбом в Лондоні вже 31-го грудня. А в кінці зими 2018 команда анонсує початок всеукраїнського туру. Так що якщо плануєте підспівувати групі, починати слухати альбом рекомендуємо вже зараз. “Піраміда” доступна на всіх стрімінгових платформах.

Залишити відгук