Сімейна пара DUDA та VERA KEKELIAd святкують річницю весілля і приготували особливий подарунок для своїх шанувальників записавши разом пісню “Тобі”.

Ми не любимо гучно відзначати особисті події. Для нас справжня романтика – це залишитися вдвох, насолодитися компанією один одного, або піти в особливе для нас місце. Річниця теж буде дуже камерним подією, далеко від чужих очей,

каже Віра Кекелія.

Ця композиція про те, що кожен потребує когось ще, у другій половинці. Навіщо ж Бог створив нас такими. Це історія про двох людей, які вірять одне одному, тягнуться один до одного, навчилися довіряти і відкриватися. Це наша історія, в ній – головне, що з нами сталося за цей рік,

зізнається Роман Дуда.

А ще, за словами Романа, спільна творчість з Вірою додає особливу родзинку їхнім стосункам.

За цей рік у нас було безліч яскравих моментів. Але як і раніше, кожен виступ Віри для мене – щось особливе. Всякий раз, коли вона виходить на сцену, а я стою поруч, відбувається якась магія, як в перший раз. Я кайфую, коли ми виступаємо удвох. Я відчуваю її рух і вібрації, ми підлаштовуємось одне під одного і виходить дуже круто.

говорить артист

А от Віра зізнається, що навіть у закоханих бувають суперечки в робочих моментах.

Відносини не завжди допомагають в роботі. Іноді ми сперечаємося, кричимо одне на одного, намагаючись будь-що довести, але в підсумку розуміємо, що все це дурість, і абсолютно не важливо. Є більш важливі речі – наші почуття, наприклад. У такі моменти мені просто хочеться притиснутися до Роми і сказати, який він важливий для мене.

поділилась Віра

Віра і Роман і зараз активно беруть участь в різних телепроектах. Їх голоси звучали в танцювальному шоу “Танці з зірками”, а Віра – учасниця вокального квартету в “Жіночому Кварталі”.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук