Улюблениця молоді, виконавиця головного хіта літа – 2018 “Танці на воді”, співачка ЕКА презентує новий кліп “Любові нема”. Автором цієї пісні є Андрій Підлужний, відомий за своєю співпрацею з Тіною Кароль, гуртами – Скрябін, Тартак та іншими українськими артистами. ЕКА зізналась, що давно мріяла попрацювати з Підлужним, тому що всі його пісні стають абсолютними хітами.

Дякую Андрію Підлужному за пісню, вона дійсно моя – я з першого прослуховування це відчула і саме тоді народилась ідея мого майбутнього кліпу. Ми всі шукаємо себе. Обираємо різний стиль одягу, фарбуємо волосся, робимо тату. Ми всі абсолютно різні люди, але кожен, хоч раз в житті, відчував брак любові, самотність і розчарування. Я вважаю, якщо так відбувається, потрібно завершувати такі відносини і жити далі.

ділиться співачка.

Режисером відеороботи став кліпмейкер Влад Разіховський. Він показав глядачам співачку у чотирьох різних образах – ніжному, спокусливому, зухвалому та самовпевненому. Через кожен з цих типажів ЕКА передає внутрішні переживання жінки, яка усвідомлює, що в її серці більше любові нема.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук