ERÔMIN – Наш час. Відео

Виконавець: Erômin

Жанр: Поп, Танцювальна

9 жовтня, 2018

Український співак EROMIN презентував свою другу відеороботу на вже відому авторську пісню «Наш час».

Незважаючи на те, що сингл виконавця EROMIN «Наш час» довгий час ротується на багатьох радіостанціях країни, співак пояснює, чому саме зараз вирішив зняти на нього кліп:

НАШ ЧАС – це не просто пісня, яка так запала моїм слухачам. Це історія. Історія про те, що людина, незалежно від віку, статі, кольору шкіри, орієнтації і релігійних поглядів має індивідуальність, стрижень, який не потрібно приховувати, адже кожен з нас – унікальна людина. І я вважаю, що потрібно жити тут і зараз, насолоджуватися моментами, бути такими як є, тому що це – НАШ ЧАС. Саме таких людей я і хотів показати в відео, і завдяки талановитому режисеру Юрі Двіжону нам це вдалося зробити стильно і мінімалістично, без зайвих декорацій і мішури.

розповів артист

Ідея кліпу прийшла під час детального вивчення історії танцювального стилю – Vogue, який зародився в Нью-Йорку в 70-х роках. Я дуже радий, що Eromin повністю довірився мені, моїй команді, і зважився зняти кліп саме з такими героями і образами. Я вважаю, вони не дуже типові для українського глядача. Одну з ролей у цій роботі зіграла відома модель-трансгендер Юлія Гельцман (учасниця шоу «Супермодель по-українськи – 3»). Ця робота стала останньою для неї перед еміграцією в США. Сподіваюся, шанувальники Юлі будуть раді побачити її в новому амплуа.

підтримав ідею виконавця режисер Юрій Двіжон

Також в новій відеороботі, крім Юлії Гельцман, знялися: відома 70-річна українська модель Галина Герасимова, учасниця шоу «Топ-модель по-українськи – 2» Валерія Титова і відомі брати і арт-діячі Іван і Василь Костенко.

Нагадаємо, що EROMIN приміряв на себе амплуа актора в п’ятому сезоні серіалу «Київ вдень та вночі» на Новому каналі.

Залишити відгук