Український гурт “Фіолет” зняв відеороботу про дружні стосунки. Трек “Найкращий друг” увійде в майбутній альбом “Aurora”. Зйомки кліпу тривали протягом всієї ночі на різних столичних локаціях і завершилися тільки вранці в одній з київських квартир.

Ми знімали майже до п’ятої ранку, деякі дублі повторювалися десятки разів, щоб потім мати можливість вибрати найбільш вдалі і, сподіваємося, нам це вдалося. Нічне місто надихало і дарувало енергію і сили до самого світанку.

розповіли учасники групи “Фіолет”

Режисером кліпу став Олександр Шкрабак (WMD Agency), вже відомий співпрацею з Brunettes Shoot Blondes і Indytronics, а також власними короткометражними стрічками, що були представлені на різних кінофестивалях.

За режисерським задумом тема дружби розкривається через відносини сина і матері, яка заради дитини ночами, потайки, вчиться кататися на роликах, щоб стати йому дійсно найкращим другом. Музиканти групи в кліпі також діляться своїми думками з приводу того, що таке справжня дружба.

Я дуже радий, що група підтримала мою ідею, адже прообразом головної героїні стала моя мама. Я вважаю, що дружба в родині – це найважливіше, і треба вміти бути справжнім другом своїм дітям і батькам.

каже Олександр Шкрабак

Головну роль в кліпі зіграла заслужена артистка України Ксенія Баша, і її дев’ятирічний син Василь, для якого ця роль стала акторським дебютом:

Син приїхав на знімальний майданчик о шостій ранку і відразу сказав мені, щоб я йому ні в чому не допомагала, він сам буде слухати режисера і робити, що вважає за потрібне. З самого народження я намагаюся будувати наші відносини на довірі і любові, бути йому справжнім другом і не вказувати, з ким крім мене йому дружити.

розповіла Ксенія Баша

Пісня “Найкращий друг” стала третім синглом з майбутнього альбому “Aurora”, який побачить світ вже цієї осені. На підтримку альбому музиканти поїдуть в тур по містах України, дати будуть анонсовані вже найближчим часом на офіційних акаунтах групи.

Залишити відгук