Fontaliza представляє трек і відео “Повільній рок-н-рол” – перший сингл з четвертого альбому групи, який Павло і Юрій Холоша і К задумали опублікувати восени цього року.

Пісня народилася на одному з моїх балконних джемів. Пізно вночі, коли на кухні вже дотлівала вечірка, я непомітно покинув її і усамітнився на балконі, щоб під диктофон награти мелодію, яка застрягла в голові і не давала спокою. Ось в такому напівхриплому і напівсонному стані, в момент, коли вмирає вечірка, мене відвідало натхнення і з’явився “Повільній рок-н-рол”

розповів про створення пісні вокаліст Fontaliza Павло Холоша

Рядок з пісні “світи мій темний шлях Вночі” та мерехтіння лампочки в під’їзді. Саме це наштовхнуло мене на створення лірик відео з таким візуальним рядом. Потім, в процесі монтажу, я подумав: а чому б не обіграти рядок пісні “потанцюй зі мною” за допомогою нитки розжарювання лампочки – і я перетворив її в танцюючу пару

додав гітарист і бек-вокаліст Fontaliza Юрій Холоша

Щодо відео, то головною ідеєю було показати різницю сприйняття подій і емоцій у двох близьких людей. Як запевняють музиканти, цей кліп про відносини, ефект «зіпсованого телефону», про кожного з нас.

Кліп знято двома кадрами, він поєднує театральне мистецтво і музику, репетиції постановки для відео тривали півтора місяці. Зйомки були новим досвідом для музикантів Fontaliza.

Вокаліст Павло Холоша для ролі головного героя в кліпі «Повільній рок-н-рол» брав уроки акторської майстерності, його брат гітарист Юрій Холоша під час зйомки провів на балці висотою п’ять метрів шість годин, барабанщик Артем Таланов половину доби засипав себе борошном, бас-гітарист Гнат Карташев навчився спати стоячи. Відео зняла режисер Анастасія Ковальчук, зйомки тривали один знімальний день, локацією вибрали київську галерею «Лавра».

Зйомка відео на пісню “Повільній рок-н-рол” стала для нас новим і захоплюючим досвідом. Складність полягала в тому, що кліп ми повинні були зняти двома безперервними кадрами, перенести на екран театральну виставу. Тому актори повинні працювати як один єдиний організм. Якщо хтось помилявся, доводилося все знімати знову. Ми зробили так багато дублів, що запаси реквізиту для зйомки (у вигляді тортика з вишенькою, варених яєць і пакетів з борошном) майже вичерпалися. І ось нарешті ми почули заповітне “Знято!”

коментує Павло Холоша процес зйомок кліпу

Залишити відгук