Проект-експеримент учасників добре відомого фолькового колективу GG Гуляйгород випустив новий трек “Обруч”.

GG Гуляйгород – ті, кого сміливо можна назвати новою хвилею української етно-музики. У своїй творчості музиканти експериментують з народними мотивами, яскраво поєднуючи їх з електронними бітами. Свій попередній трек “Гаївка” музиканти записали з афроамериканцем-екстрасенсом King Kwa Zulu – епатажним хіп-хопером, який знає сім мов, об’їздив 385 країн світу, володіє магією Вуду. А їх новий трек присвячений древньому танцю “обруч”.

Цей танець дуже експресивний і емоційний, вперше ми побачили його, коли виступали на одному колоритному етно-весіллі в невеликому селі. Заграла музика, гості розійшлися, а дівчина з хлопцем почали танцювати в колі. Вона дражнила його, підпускала до себе близько, потім тікала, відштовхувала хлопця, навіть заліпила йому ляпаса. Вся група дивилася на цю пару як зачаровані. Нас на кілька хвилин немов викинуло з реальності.

музиканти згадують

Учасники групи GG Гуляйгород зізнаються, що в своїй творчості вони надихаються якраз такими речами – побаченими танцями, традиціями або почутими легендами. Так що трек “Обруч” з’явився на світ саме після цього весілля.

Якщо хочете побачити, як виглядає цей танець – подивіться добре відомий всім мультфільм “Жив БУВ пес”, там він є.

жартують учасники гурту

Залишити відгук