Гурт [O] – Мушечки. Відео

Гурт [O] – Мушечки. Відео

Виконавець: Гурт [О]

Жанр: Електронна

11 жовтня, 2018

Захоплива антиут[О]пія з непередбачуваним фіналом!
Гурт [О] презентує відеоекранізацію свого найвідомішого синглгу – “Мушечки”.

Київ, 2024 рік. Влада технократів контролює свідомість людей за допомогою чипів, що розмивають кордони між реальним та віртуальним світом. Чипізація=деградація, вирішують учасники [О] і здійснюють втечу “із системи” – назустріч музиці й природі.
Сценарій за мотивами оруеллівського 1984 написав молодий і талановитий режисер Антрій Тащі. Втілила задум у життя команда його студії Tashi Vision.

“Це історія про наше можливе майбутнє”, – говорить вокалістка гурту Оля Чернишова.

“Нам варто замислитися над тим, куди приведе нас шлях несвідомого споживання у світі матеріальних речей та розваг”.
Сюжет кліпу дійсно актуальний. Інформаційний шум – це вже дійсна загроза для всіх, хто шукає спокою і тиші, необхідних для творчості.

“Якщо ми перестанемо творити, ми втратимо себе”, – наполягає Оля.

Ще один учасник гурту [О] Саша Каспров доповнює: “Ми не випадково вибрали саме 2024 рік. Хотілося показати найближче майбутнє, ознаки якого ми бачимо вже зараз. Чип -це нав’язані ідеї. Люди зі зброєю – обмежене мислення, яке властиве нашому суспільству. Вони ніби стоять на варті і слідкують за тим, щоб усе лишалося в межах звичної системи цінностей. Наша роль – бути провідниками до свободи думки, а наша публіка – люди, які готові йти з нами”.

Гурт [О] співпрацює з лейблом Masterskaya. Лейбл випустив два EP київського електронного гурту – дебютний “Самий Сок” (2017) та “Роби любов” (2018).

Кліп для синглу “Мушечки” став призом для гурту за перемогу в номінації Young Blood на Jager Music Awards (https://www.facebook.com/JagerVibesUA/)

Залишити відгук