гурт [О] - Суперінтроверт. Альбом

гурт [О] – Суперінтроверт. Альбом

Виконавець: Гурт [О]

Жанр: Поп

24 березня, 2019

Із передісторії – помітний дебютний ЕР «Самий Сік» (2017) з чіпким хітом «Мушечки» і не менш яскравий сиквел – міні-альбом «Роби Любов» (2018). Підтримка лейбла «Masterskaya», спеціальний приз від «Jägermeister Music Awards» і пильна увага музичних гурманів. У таких сміливих пропорціях клубну електроніку, складні гармонії і легкий поп не змішував ще ніхто.

«Суперiнтроверт» – важлива точка відліку. Цільне, концептуальне висловлювання. Альбом, з яким ми, нарешті, дізнаємося, хто така Оля Чернишова. Дізнаємося, про що вона думає і що хоче всім нам сказати. Альбом розкривається цілими ярусами нових сенсів. Любов, стосунки, гармонія, духовний пошук, самотність, прийняття себе, покликання, сенс життя.

Це великий шлях і головна нагорода на цьому шляху – це зростаюча здатність висловитися якомога ширше. Творчість – прекрасний спосіб жити і бути собою. Я відчуваю величезну подяку до людей, які написали книги, музику, картини; зняли фільми і в цілому поділилися з нами своїм унікальним досвідом. Їх твори, їх ідеї багато разів міняли моє життя на краще. Ці пісні – історії з мого життя останніх півтора років,

каже Оля.

«Суперiнтроверт» розкриває [О] в іншому амплуа. Цей альбом дає групі новий масштаб. Він влаштований складніше колишніх робіт. Це виважений, чесний запис, в якій Оля, Саша і Єгор, нарешті, до кінця стають самі собою. Їм весело там, де весело. Боляче і сумно там, де немає сенсу це ховати або приховувати.

[О] не шукають компромісів з танцювальними чартами. Музика звивається, ламає лад, змінює характер і фарби. Від пекучих шаманських ритмів і радісною строкатою індітронік до відчуженості coldwave або Діджитал соулу з ледь вловимими привітами Френку Оушен, Solange і Жанель Моне. Від важкої ходи індастріал-сінті («PLAYBOY») до витонченого бароко-попу («Колискова»).

На додаток до альбому гурт [О] випустили документальний міні-фільм, знятий всередині простору «Masterskaya».

Разом з релізом альбому [О] анонсували перший сольний концерт. Він відбудеться 17 травня в клубі «ATLAS». Обіцяють програму з нових пісень і вже добре знайомих робіт «Хто Я», «Машина», «Пікачу» та ін. А також віжуал-арт від Zhi Zhi Zhignaviche.

Завантажити / прослухати:

Залишити відгук
Увійти: