Рок-гурт “The Hardkiss” представив нову пісню і відео “Кораблі” – історію про зраду і звільнення.

Перші начерки пісні були зроблені Юлією Саніною ще в 15-річному віці і пролежали до самого знайомства з Валом Бебко. Разом вони дописали пісню, правда, без тексту, і назвали її “Доберман” – на честь однойменного фільму.

Через сім років музиканти повернулися до цієї роботи і написали український текст.

Не знаю, звідки у мене в голові виникли кораблі, але я пам’ятаю, мені давно не давала спокою думка, що Венеція може піти під воду. Так, напевно, і виникло потопаюче місто і спалені кораблі – символ втраченої надії.

розповідає Юлія Саніна.

У нашій історії прапор – символ розбитого серця, болі від зради коханої людини. Щоб звільнитися від страждань, потрібно спалити прапор. Скривджені і розчаровані люди збираються разом, оскільки так легше пережити біль. У кожного своя історія, але образ прапора один – палаючий корабель

Режисером кліпу “Кораблі” виступив гітарист і креативний продюсер “The Hardkiss” Вал Бебко:

З Києва до Чорноморська ми їхали з розумінням, що на місцевому судноремонтному заводі нас і близько не підпустять до кораблям. Але коли ми познайомилися з директором Михайлом Дудниковим, адиректор безпеки видав нам каски, ми зрозуміли, що нас чекає захоплююча пригода.

Майже на всі наші божевільні творчі ідеї керівництво заводу відповідало “так”. Ми спускалися в док, знімались на капітанських містках і навіть в трюмі корабля, де на кілька годин була зупинена робота. Нереальна локація, красиві кораблі і палаючі прапори в фіналі історії.

Залишити відгук