Співачка Христина Соловий представила новий кліп на авторську пісню “Fortepiano”, ставший другим синглом майбутнього альбому. Христина запевняє, це абсолютно нове звучання її творчості. Впродовж останніх двох років вона разом із продюсером Святославом Вакарчуком та саунд продюсером Милошем Елічем шукали необхідний звук для композиції.

Виробництво кліпа Соловій доручила команді “Radioaktive Film”. Режиссером стала Анна Бурячкова. Як зазначила команда Radioaktive Film, для них це рекордно короткий термін, за який вийшов кліп. Від утвердження ідеї до презентації кліпу минуло всього два тижні. Естетика кадру черпала натхнення у фільмах Вонга Карва. Серед образів у кліпі можна вгадати Лоліту Володимира Набокова, про яку Христина написала дипломну роботу за спеціальністю “літературна творчість”. Так само в кліпі відчувається гротескний реалізм культового шоу Девіда Лінча “Твін Пікс”. Всі ці елементи показують магію емоцій та розкривають артистку з іншої сторони.

“Fortepiano” – найдорожча для мене пісня, одна з перших авторських. Протягом останніх двох років ми кілька разів її записували в студії, але кожен раз результат мене розчарував. Протягом довгих студійних дискусій з Милошем ми все-таки прийшли до єдиного виду саунда, і, в підсумку, він відповідає тому, що я хотіла при написанні. Мілош дуже трепетно ​​підійшов до моїх ідей, і, я впевнена, – це найкращий результат нашого співробітництва за весь час. Разом із студійдним інженером Ігорем Пригоровським ми втілили всі замисли. Я вважаю, що зараз – це найкраща моя пісня. Данним синглом я привідкриваю завісу звучання мого другого авторського альбому. Народні пісні нікуди не зникнуть, впевнені, ще впишу народні народні пісні.Але тепер мені хочеться поділитися з слухачами частиною своєї історії, своєю музикою,

говорить Христина.

Залишити відгук