“Рекіти” – це історія двох закоханих, які виросли у невеличкому містечку. Їх розлучає потреба заробітку та пошуку кращого життя. Це – історія про те, що іноді важливіше слухатися свого серця та інтуїції, а не бігти за мерехтливими вогнями, втрачаючи найцінніше, пояснюють у колективі. Трихвилинний кліп на Rekity перетворився на 16-хвилинную короткометражку під саундтреки HUDAKI Village Band. Пісня “Rekity” входить в альбом групи під назвою “Yo!”.

Режисерові кліпу Анні Бурячковій вдалося зняти історію на одвічну тему так, що вона не викликає відчуття вторинності. На екрані все максимально просто і навіть передбачувано, але завдяки фантастичному саундтреку та майстерності знімальної групи та акторів, цю історію проживаєш як свою. 16 хвилин естетичної насолоди та подальші роздуми про прості та важкі речі водночас — любов, життя та гроші.

Hudaki Village Band – український фольклорний колектив із села Нижнє Селище, Закарпаття. Основу його репертуару складають автентичні народні пісні, які виконуються без партитури та аранжування.

Спочатку зібрались грати разом просто для задоволення. Грали на весіллях у друзів, потім друзі запросили виступити на маленьких сценах у Швейцарії. Потім нам стало цікаво, ми намагались знайти інших хороших музикантів і хороших людей поруч

розповідають учасники гурту про своє заснування.

Залишити відгук