Ірина Федишин продовжує канарську історію: співачка презентувала кліп на нову версію народної пісні “Несе Галя воду”. Знімання відео відбувалось ще під час минулорічної відпустки. Тоді ж, на Канарах, Федишин фільмувала кліпи на композиції “Ти тільки мій” та “Як я тебе люблю”.

Ми взяли таким “оптом” знімальну групу, і вирішили, чого нам знімати “Ти тільки мій” на Канарах?! Класна локація, океан, гарна природа? тому вирішили відняти ще кліп на пісню “Несе Галя воду”

поділилась Федишин про ідею відео

Цього разу співачка наважилась на експерименти із власним образом: вільна і навіть спортивна дівчина без каблуків. Не обійшлось без експериментв і в самій композиції. Відома пісня “Несе Галя воду” зазвучить у сучасному арандуванні.

“Несе Галя воду” – це народна пісня, але ми її подали у сучасній обробці, придумали цікаві програші і, власне, кліп вийшов також молодіжний…глядач мене побачить трішки іншою

додала співачка

Свіжий кліп Ірина Федишин ексклюзивно показувала відвідувачам власних концертів під час всеукраїнського туру. Втім, для телебачення ролик фактично повністю перемонтували

Залишити відгук