Jamala - Крила. Відео

Jamala – Крила. Відео

Виконавець: Jamala

Жанр: Поп

23 вересня, 2018

Народна артистка України і просто улюблениця публіки – Джамала презентувала новий кліп “Крила”.

Пісня “Крила” про те, що кожному з нас потрібна підтримка інших людей. Я не люблю поняття selfmade, тому що, на мій погляд, воно неправдиве і підносить нас над іншими. Ми народжуємося в певних сім’ях, батьки направляють нас, виховують, вкладають в нас свою любов. На кожному етапі нашого життя зустрічаються люди, які нам допомагають, надихають і окриляють. Особливо це важливо в важкі хвилини, коли ти сидиш і думаєш: “Ну, чому я? Чому саме мені дістаються найскладніші випробування? Чому інші люди живуть щасливо, а я самий нещасний?” У ці хвилини тобі і потрібні ці крила, будь-то віра, ангел або кохана людина поруч.

коментує Jamala свою прем’єру

Особисто для мене ця пісня про силу, що рухає тебе вперед незважаючи ні на що. У кліпі діти йдуть до своєї мети не дивлячись на обставини, в яких вони опиняються. Їм важко, страшно, але вони знаходять сили. Мені здається, що кліп вийшов досить оптимістичним, чого в нашому житті так не вистачає.

висловилася про концепцію режисер Анна Копилова

Цифровий реліз синглу “Крила” відбувся в березні цього року. Вперше композиція була виконана під час Нацвідбору Євробачення 2018. На даний момент лірик-відео “Крила” набрало майже 900 тисяч переглядів.

23 листопада – концертна презентація альбому “Крила”, Київ, клуб Bel Etage, квитки https://bit.ly/2CKLwAz

Залишити відгук