Відеоблоггер, автор і співачка Jerry Heil зробила ще один крок у великий світ музики. На своєму YouTube-каналі виконавиця представила лірик-відео на новий мейнстрімний трек #Охрана_отмена, який вже встиг за короткий час стати “народним лідером”.

Успіх пісні почався після того як 11 березня о 9:00 музиканти Яна Шемаєва (Jerry Heil) і Роман Черенов (Morphom) вирішили записати live-відео Instagram. За тиждень композиція набрала обертів і отримала безліч перепост від відомих артистів і блогерів: Віра Брежнєва, Настя Каменських, Сашко Положинський (Тартак), Таня Прентковіч, Сабіна Мусіна і багато інших, в мережі почали з’являтися сотні кавер-версій на пісню.

Натхнення я черпаю в людях, які пишуть мені коментарі в інстаграм. Місяць тому я опублікувала пост, де попросила людей написати свої слова-паразити. «Охорона отмена», як ви розумієте, було серед них. Проте, в #ОХРАНА_ОТМЕНА закладений глибокий, але зрозумілий сенс: непорядний хлопець мало того, що скупий, то ще й зраджує своїй дівчині. Вона зрозуміла це, коли побачила чек з шоколадкою вартістю 300 гривень. Чек побачила, а шоколадку так і не побачила! І коли він вночі назвав її чужим ім’ям, все стало ясно,

прокоментувала свою нову аудіороботу Jerry Heil.

7 квітня пісня прозвучала в прямому ефірі головного музичного шоу “Голос Країни” у виконанні Богдани Ренк.

Зараз співачка Jerry Heil готується до зйомок кліпу, який з’явиться вже скоро.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук