Українська поп-виконавиця Jerry Heil, яка зовсім нещодавно стрімко увірвалася у вітчизняний шоу-бізнес з хітом #ОХРАНА_ОТМЄНА, зібравший вже понад 12 мільйонів переглядів, презентувала нове відео на пісню #ВІЛЬНА_КАСА. Фанатам артистки ця пісня вже добре знайома з літа, але офіційну прем’єру співачка вирішила підкріпити яскравим і іронічним відеорядом, режисером якого виступив Діма Маніфест та Дмитро Шмурак.

#ВІЛЬНА_КАСА – продовження супермаркетної саги #ОХРАНА_ОТМЄНА, де метафорично людські відносини розкриваються в побутових ситуаціях з їжею.

Як зазначає співачка, лейтмотивом пісні служить історія, яка трапляється часто-густо: хлопець кидає дівчину через її зайву вагу. Але ж, фетшеймінг призводить лише до одного – він змушує людей відчувати сором , наслідком якого може бути депресія.

У трек я вклала декілька основних месседжів. По-перше, іронічне ставлення до побуту, адже не існує нічого серйозного, тож єдиний правильний варіант дій в разі виникнення проблемної ситуації – висміяти її. По-друге, «люби мене дрищем і люби жиробасом» — прохання дівчини, головної героїні тексту, до хлопця побачити за зовнішньою оболонкою її душу, а не оцінювати «по обгортці». А також, висміювання застарілих традицій і рамок, що змушують почуватися неповноцінно: ніби є певний вік, до якого потрібно одружитися і народити. Я, як представник покоління Z, як ніхто інший знаю, як докучає коли родичі та друзі питають коли заміж,

коментує Jerry Heil.

Композиція є лід-синглом майбутнього альбому #Я_ЯНА, який вийде на You-Tube каналі співачки вже 27 вересня та буде доступний для передзамовлення в iTunes.

Вперше наживо почути пісню #ВІЛЬНА_КАСА можна буде 4 жовтня на першому сольному концерті в Києві у столичному концертному залі Bel’etage.

Завантажити / прослухати:
Залишити відгук