Jonathan Livingston - Під зеленими осокорами. Міні-альбом

Jonathan Livingston – Під зеленими осокорами. Міні-альбом

Виконавець: Jonathan Livingston

Жанр: Інді

16 березня, 2018

Міні-альбом складається з трьох пісень, які «об’єднанні одним почуттям». Сумні і зворушливі колискові зовсім не заколисують, а спонукають до допитливого погляду навколо і вглиб себе. Щоб на хвилі спогадів і пережитого в новому ракурсі, слухач раз по раз знаходив нові сили йти вперед і відвойовувати своє щастя.

Кожну з пісень, учасники окремо прокоментували:

Хворий: «Ця пісня про хворобу і про ліки. Про час і його незворотність. Про трагічність і красу життя. Про трагічність і красу миті. “Життя — це хвороба, і смерть починається з самого народження” — саме ця цитата, з книги Ремарка “Три товариші”, дала початок пісні Хворий і стала її лейтмотивом»;

Засинай: «”Коли липа відцвіла і терен став солодкий” або, якщо іншими словами: “від пристрасті до любові — одна пісня”. Засинай — продовження історії з нашого першого синглу Колискова»;

З тобою: «Ця пісня про один з найцінніших наших скарбів. Вона про уяву і її таємну здатність перетворюватись в реальність».

Нагадаємо, що Jonathan Livingston — це львівський дует учасника ТВ-шоу “Голос Країни” Андрія Пантюха та Гліба Іванова. Минулого року вони презентували дебютний сингл Колискова на лейблі Masterskaya, засновником якого є український співак Іван Дорн.

Залишити відгук